Wyświetlanie wszystkich 5 wyników


Bramy Garażowe Warszawa

Szukasz bezpiecznych i estetycznych drzwi garażowych? Chcesz mieć pewność, że zapewnią one ochronę przed kradzieżą i jednocześnie będą idealnie współgrać z elewacją Twojego domu? Nie musisz szukać daleko. Solidne Drzwi i Okna mają do zaoferowania również najwyższej jakości drzwi garażowe w cenie, która nie zwali Cię z nóg.

Najwyższy standard

Każda brama garażowa musi spełniać wiele wymogów, od których zależy jej funkcjonalność i niezawodność. U nas zaopatrzysz się w drzwi wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Doskonała izolacja termiczna zapewnia utrzymanie właściwej temperatury w garażu nawet podczas najbardziej mroźnych dni, a odpowiednio dopracowany system otwierania i zamykania pozwoli Ci bez problemu użytkować oferowane przez nas bramy.

Bogaty wybór

W naszym asortymencie znajdziecie następujące bramy garażowe:

  • Boczna brama segmentowa
  • Zapewnia dużo miejsca pod stropem garażu, oraz szybki dostęp dzięki możliwości częściowego otwarcia. Posiada funkcję drzwi przejściowych

  • Bramy segmentowe
  • Łatwe i szybkie otwieranie pionowe. Sprawdzają się w każdym rodzaju garażu, niezależnie czy nadproże jest prostokątne, skośne, czy łukowate.

  • Drzwi uchylne
  • Dostępne w wielu wariantach: ze stali, z litego drewna, z klasycznymi przetłoczeniami, czy kasetonami

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredni - Warszawa ul. Chłodna 64.