Wyświetlanie wszystkich 5 wyników


Bramy Garażowe Warszawa

Szukasz bezpiecznych i estetycznych drzwi garażowych? Chcesz mieć pewność, że zapewnią one ochronę przed kradzieżą i jednocześnie będą idealnie współgrać z elewacją Twojego domu? Nie musisz szukać daleko. Solidne Drzwi i Okna mają do zaoferowania również najwyższej jakości drzwi garażowe w cenie, która nie zwali Cię z nóg.

Najwyższy standard

Każda brama garażowa musi spełniać wiele wymogów, od których zależy jej funkcjonalność i niezawodność. U nas zaopatrzysz się w drzwi wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Doskonała izolacja termiczna zapewnia utrzymanie właściwej temperatury w garażu nawet podczas najbardziej mroźnych dni, a odpowiednio dopracowany system otwierania i zamykania pozwoli Ci bez problemu użytkować oferowane przez nas bramy.

Bogaty wybór

W naszym asortymencie znajdziecie następujące bramy garażowe:

  • Boczna brama segmentowa
  • Zapewnia dużo miejsca pod stropem garażu, oraz szybki dostęp dzięki możliwości częściowego otwarcia. Posiada funkcję drzwi przejściowych

  • Bramy segmentowe
  • Łatwe i szybkie otwieranie pionowe. Sprawdzają się w każdym rodzaju garażu, niezależnie czy nadproże jest prostokątne, skośne, czy łukowate. Dzięki montażu pod sufitem ten rodzaj bramy pozwala zachować więcej miejsca. Dodatkowo bramy działają automatycznie na pilota dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o wychodzenie na dwór w czasie niesprzyjającej pogody. Jest to wysoki komfort za atrakcyjną cenę.

  • Drzwi uchylne
  • Jest to najpopularniejszy model bram na rynku. Dzięki zastosowaniu dwóch sprężyn po bokach otwieranie bramy za każdym razem jest lekkie i bezawaryjne. Każda z bram wyposażona jest w zamek, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo składowanych w garażu rzeczy. Dostępne w wielu wariantach: ze stali, z litego drewna, z klasycznymi przetłoczeniami, czy kasetonami

  • Napędy do bram garażowych
  • Zajmujemy się również sprzedażą napędów do bram garażowych. Sprzedawany przez nas sprzęt cechuje się wysoką jakością, szybkim otwieraniem oraz bezawaryjnością. Dzięki automatyzacji unikniesz wychodzenia na deszcz aby po całym dniu pracy otworzyć bramę. Napęd kupiony w naszym sklepie gwarantuje ciche używanie, płynne i szybkie otwieranie i zamykanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredni - Warszawa ul. Chłodna 64.