Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubości 56 mm , akustyczne na poziomie 44 db (bardzo ciche) Antywłamaniowe w klasie RC3. Najczęściej wybierane jako drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 3 200,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe wzmocnione klasa RC2 akustyczne 33 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 350,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC3 akustyczne 33 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 600,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe wzmocnione klasa RC2 akustyczne 41 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 650,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC4 akustyczne 43 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 3 400,00 zł z montażem 8% VAT

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubość 56 mm , akustyczne na poziomie 40 db (bardzo ciche) Wzmocnioner w klasie RC2. Najczesciej wybierane jako drzwi wejsciowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 800,00 zł z montażem 8% VAT
Zobacz produkt
od 2 750,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe o grubość 68 mm , 28 db Wzmocnione w klasie RC2.

Zobacz produkt
od 2 550,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi antywłamaniowe Warszawa

Istnieje wiele sposobów zabezpieczania domów lub mieszkań przed włamaniem i kradzieżą. Poczucie bezpieczeństwa może dać jedynie kompleksowy system ochrony. Jednym z jego podstawowych elementów są drzwi antywłamaniowe. Sklep Solidne Drzwi i Okna ma do zaoferowania najwyższej jakości drzwi, które uchronią Twój dobytek przed “niechcianymi gośćmi”. Oferowane przez nas tanie drzwi zewnętrzne antywłamaniowe to starannie wyselekcjonowane przodujące marki na rynku międzynarodowym. W naszym sklepie znajdą Państwo drzwi Gerda, jak i Delta zarówno wejściowe do domu, jak i drzwi wewnętrzne do mieszkania.

O czym należy pamiętać

Każde drzwi antywłamaniowe powinny posiadać szereg cech składających się na ich ponadprzeciętną odporność na wszelkie próby włamania się przez nie. Po pierwsze ościeżnica - powinna być przymocowana do ścian za pomocą specjalnych kotew i dodatkowo obmurowana. Po drugie skrzydło drzwi powinna tworzyć stalowa rama wzmocniona kratownicą. Po trzecie zawiasy wyposażone w odpowiednie bolce, które uniemożliwiają wyciągnięcie drzwi. Po czwarte zamek uruchamiający rygle. Im więcej rygli znajduje się w drzwiach tym trudniej jest je wyważyć. Tylko poprawnie dobrany i zamontowany model drzwi antywłamaniowych gwarantuje pełne bezpieczeństwo. W budownictwie jednorodzinnym warto, już w czasie planowania odpowiednio przygotować wnękę pod drzwi wejściowe.

Najwyższy standard

W naszej ofercie znajdziecie produkty znanych i cenionych na polskim rynku producentów. Między innymi drzwi antywłamaniowe Gerda cieszące się dobrą sławą od ponad 30 lat. Co więcej nasi specjaliści zdemontują Twoje stare drzwi i zamontują nowe, wypełniając ościeżnicę betonem, pilnując aby wszelkie standardy, jakie powinny posiadać drzwi antywłamaniowe zostały zachowane. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że cały proces zakupu drzwi wraz z montażem i demontażem przebiega sprawnie i bez problemów. Na oferowane usługi udzielamy również gwarancji.