Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Drzwi akustyczne

Marzeniem każdego z nas po powrocie do domu z pewnością jest odpoczynek w spokoju i ciszy. Nieraz jednak błogi czas na relaks i regenerację sił zakłócany jest przez hałaśliwą okolicę lub dokuczliwych sąsiadów. Istnieje wiele rozwiązań na wytłumienie mieszkania lub domu. Jedną z najlepszych metod jest zainwestowanie w specjalistyczne drzwi akustyczne. Nie tylko zmniejszy to hałas dostający się do mieszkania, ale również zredukuję ilość dźwięków, które wydostają się np. na klatkę schodową.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy drzwi dźwiękoszczelne, które redukują nawet najbardziej uciążliwe hałasy z okolicy lub klatki schodowej. Specjalna izolacja akustyczna drzwi zapewnia skuteczną redukcję szumów i hałasów z zewnątrz. Modele oferowane w naszym sklepie są akustyczne na poziomie od 34 do 47 db. (drzwi bardzo ciche). Do mieszkania jednak najlepiej sprawdzą się drzwi zewnętrzne akustyczne, które dodatkowo są antywłamaniowe. Takie rozwiązanie to idealny balans pomiędzy bezpieczeństwem, komfortem i estetycznym designem.

Do każdych drzwi oferujemy, pobranie wymiarów, transport, demontaż starych drzwi oraz montaż nowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy swoją pracę w najwyższym możliwym standardzie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubości 56 mm , akustyczne na poziomie 44 db (bardzo ciche) Antywłamaniowe w klasie RC3. Najczęściej wybierane jako drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 3 200,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe wzmocnione klasa RC2 akustyczne 33 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 350,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC3 akustyczne 33 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 600,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe wzmocnione klasa RC2 akustyczne 41 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 650,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC4 akustyczne 43 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 3 400,00 zł z montażem 8% VAT

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubość 56 mm , akustyczne na poziomie 40 db (bardzo ciche) Wzmocnioner w klasie RC2. Najczesciej wybierane jako drzwi wejsciowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 800,00 zł z montażem 8% VAT