Wyświetlanie jednego wyniku

Drzwi przeciwpożarowe Warszawa

W ofercie salonu Solidne Drzwi i Okna nie mogło zabraknąć drzwi przeciwpożarowych odpornych na działanie ognia, a konkretnie o odporności ogniowej klasy EI30, które chronią przed szybkim rozprzestrzenianiem się ognia w razie wystąpienia pożaru oraz zapewniają czas na bezpieczne wydostanie się z budynku. Proponowane przez nas produkty łączą w sobie funkcjonalność i niezawodność z atrakcyjnym wyglądem. Jednak najważniejszą funkcją jaką spełniają te drzwi techniczne jest skuteczne dbanie o bezpieczeństwo, posiadają szczelność i izolacyjność ogniową i spełniają wszystkie wymagania stawiane przez normy przeciwpożarowe.

Stalowe drzwi przeciwpożarowe, dzięki zastosowaniu specjalistycznych materiałów podczas ich produkcji, są niezwykle wytrzymałe na ekstremalnie wysokie temperatury. Wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości 0,7 mm. – Dodatkowo posiadają inne właściwości techniczne tj. funkcję antywłamaniową i dźwiękoszczelną, potwierdzoną aprobatami technicznymi. Oferujemy drzwi jednoskrzydłowe o szerokości 80, 90 cm w wersji lewo i prawostronnej oraz o szerokości 100E.

Drzwi z naszej oferty znajdą zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, tj. hotele, szkoły, urzędy, biura czy banki. W budownictwie mieszkaniowym znajduj zastosowanie głównie w garażach w bryle domu, piwnicach i kotłowniach, pozwalają na oddzielenie od części mieszkalnej pomieszczeń gospodarczych, w których znajdują się paliwo, materiały opałowe i inne środki łatwopalne. Niektórzy właściciele domów i mieszkań montują także drzwi przeciwpożarowe jako drzwi wejściowe. Przeciwpożarowe drzwi przy wykorzystaniu najwyższej jakości wykonania zapewniają pełne bezpieczeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu.

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubości 56 mm , akustyczne na poziomie 44 db (bardzo ciche) Antywłamaniowe w klasie RC3. Najczęściej wybierane jako drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 3 200,00 zł z montażem 8% VAT