Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Drzwi stalowe techniczne

Nie zawsze przy wyborze drzwi konieczne jest zwrócenie uwagi na estetykę. Kiedy nie dobieramy drzwi do domu, mieszkania, lub biura nie musimy zwracać większej uwagi na ich wygląd. W większości przypadków liczy się ich funkcjonalność i wytrzymałość. Drzwi techniczne są idealnym rozwiązaniem na budowy, do komórek garaży, zakładów produkcyjnych czy innych miejsc, w których na pierwszym miejscu jest funkcjonalność.

Najczęstszym miejscem, w którym wykorzystywane zostają drzwi techniczne, zdecydowanie są wszelkiego rodzaju powierzchnie gospodarcze. Idealnie nadają się jako drzwi gospodarcze do piwnicy, garażu, składziku czy pomieszczeń technicznych. W naszej ofercie dostępne są różne marki, modele, jak i kolory, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie dla siebie drzwi techniczne.

Do wszelkich zamawianych u nas drzwi oferujemy dowóz na miejsce, demontaż starych i montaż nowych drzwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy najwyższy standard montażu drzwi. Nasze starannie wyselekcjonowane modele drzwi technicznych, wraz z profesjonalnym montażem zapewnią pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów.

Model bazujący na flagowym produkcie firmy GERDA, jedyną na rynku, opatentowaną wkładką RIM 6000 do zamka głównego, zapewniającą 4 miliardy kombinacji kodu klucza co gwarantuje niepowtarzalność każdej z wkładek.

Zobacz produkt
3 400,00  z montażem 8% VAT

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubość 56 mm , akustyczne na poziomie 44 db (bardzo ciche) Antywłamniowe w klasie RC3. Najczesciej wybierane jako drzwi wejsciowe do mieszkań.

Zobacz produkt
2 300,00  z montażem 8% VAT
Zobacz produkt
4 250,00  z montażem 8% VAT
Zobacz produkt
4 090,00  z montażem 8% VAT
Zobacz produkt
4 090,00  z montażem 8% VAT
Zobacz produkt
4 090,00  z montażem 8% VAT
Zobacz produkt
1 000,00  z montażem 8% VAT