Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Drzwi stalowe techniczne

Nie zawsze przy wyborze drzwi konieczne jest zwrócenie uwagi na estetykę. Kiedy nie dobieramy drzwi do domu, mieszkania, lub biura nie musimy zwracać większej uwagi na ich wygląd. W większości przypadków liczy się ich funkcjonalność i wytrzymałość. Drzwi techniczne są idealnym rozwiązaniem na budowy, do pomieszczeń przemysłowych i gospodarczych, do komórek, garaży i innych miejsc, w których na pierwszym miejscu stawiamy funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Najczęstszym miejscem, w którym wykorzystywane zostają drzwi techniczne, zdecydowanie są wszelkiego rodzaju powierzchnie gospodarcze. Idealnie nadają się jako drzwi gospodarcze do piwnicy, garażu, składziku czy pomieszczeń technicznych. W naszej ofercie dostępne są różne marki, modele, jak i kolory, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie dla siebie drzwi techniczne. Spośród nich oferujemy drzwi przeciwpożarowe, akustyczne i antywłamaniowe.

Do wszelkich zamawianych u nas drzwi oferujemy dowóz na miejsce, demontaż starych i montaż nowych drzwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy najwyższy standard montażu drzwi. Nasze starannie wyselekcjonowane modele drzwi technicznych, wraz z profesjonalnym montażem zapewnią pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do naszego salonu drzwi i okien, Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 83A lok. U14.

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubość 56 mm , akustyczne na poziomie 40 db (bardzo ciche) Wzmocnioner w klasie RC2. Najczesciej wybierane jako drzwi wejsciowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 700,00 zł z montażem 8% VAT
Zobacz produkt
1 000,00  z montażem 8% VAT