O nas

Jesteśmy firmą, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży stolarki okiennej i drzwiowej. Działamy na rynku już kilka lat, zrealizowaliśmy wiele zamówień, a o jakości naszych usług świadczą opinie Klientów. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim pełnej satysfakcji z oferowanych przez firmę wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnych usług w optymalnej cenie. Troszczymy się o to, by propozycja, którą Państwu prezentujemy, była kompleksowa, innowacyjna i zawsze aktualna. Dzięki stałemu inwestowaniu w rozwój firmy staliśmy się jednym z największych i dynamicznie rozwijających się usługodawców, zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, a także usługami serwisowymi. Pragniemy umacniać swoją pozycję budując trwałe relacje z Klientami oparte na zaufaniu i partnerstwie.

Nasza firma jest autoryzowanym partnerem drzwi Delta oraz Gerda, a w prezentowanej ofercie znajdą Państwo jedynie usługę autoryzowanego montażu. W ofercie proponujemy również szeroki wybór okien, sprzedajemy funkcjonalne okna z PCV czy okna dachowe oraz wiele innych. Trudnimy się także ich fachowym montażem. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty, dopuszczające stolarkę do sprzedaży i montażu w budownictwie.

Zgodnie z oczekiwaniami Klientów szczególną wagę przykładamy do jakości oferowanych produktów, do ich wzornictwa oraz estetyki. Dostarczamy jedynie doskonałe i sprawdzone produkty, charakteryzujące się innowacyjnością, pięknym wyglądem, a także zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Naszymi dostawcami są znani i sprawdzeni producenci, których towary spełniają kryteria jakości, estetyki oraz funkcjonalności.

Dużą rolę przywiązujemy również do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dokładamy starań, by systematycznie brać udział we wszelkich szkoleniach, które są organizowane przez znanych i cenionych producentów drzwi oraz okien. Dzięki temu nasze umiejętności stale rosną, a zatrudnieni w firmie pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, jak również potrafią zastosować w praktyce nabytą na szkoleniach wiedzę.

Staramy się utrzymywać ofertę na stałym i atrakcyjnym poziomie oraz dopasowywać ją do potrzeb każdego Klienta. Do wszystkich zleceń podchodzimy kreatywnie i aktywnie dążymy do spełnienia oczekiwań osób zainteresowanych zakupem i montażem stolarki okiennej i drzwiowej.

Nieustannie poszerzamy asortyment, włączając do niego nowe rozwiązania dotyczące okien oraz drzwi, które cechują się interesującymi, nowoczesnymi technologiami, ciekawym i zgodnym z najnowszymi trendami wzornictwem. Współpracujemy jedynie z najlepszymi dostawcami okien i drzwi!

Naszymi usługami obejmujemy rejon Warszawy oraz położonych w pobliżu stolicy miejscowości. Podejmiemy się wykonać montaż fachowo i szybko, sprawnie i terminowo realizujemy wszelkie zobowiązania. Uczciwość oraz zaufanie, na których oparta jest nasza działalność sprawia, że jesteśmy firmą godną polecenia.