Kliknij w Opinie obok pomarańczowych gwiazdek i zobacz nasze opinie w Google!

Jestem bardzo zadowolona ze trafilam na firmę solidne drzwi okna , poczynając od kontaktu do realizacji zamówienia , montażu drzwi w bloku do mieszkania , profesjonalni ludzie w swoim fachu oraz bardzo miła obsługa. Zaproponowane drzwi przez na pomiarze przewyszaja moje oczekiwania 🙂Polecam!!!!!!!

Natalia Sadowska

Rzetelny dostawca.

Jarosław Milewski

Duży plus za kontakt, pomoc w doborze, informację to tak wstępem od momentu zapytania do pierwszych prac. Zamawiałem i drzwi i okna. Wykonanie prac to pełny profesjonalizm, usługa montażu drzwi wejściowych do mieszkania wysoki poziom wykonania również tak samo mogę pisać odnośnie okien doradztwo i fachowość . Jestem pod wrażeniem jakości świadczonych przez Państwa Firmę usług oraz dbałości o klienta. Na pewno ta firma trafia na prywatną listę jako godna polecenia dla znajomych, którzy cenią profesjonalizm w połączeniu z dobrą ceną i wieloma innymi zaletami.Dziękuję i polecam z zamkniętymi oczami 🙂

Robert Kowalski

Firma godna zaufania. Bardzo dobry kontakt, szybkie terminy realizacji. Towar zgodny z opisem. Mili i fachowi panowie 🙂 Polecam!

Rafał Sobolewski

Firma godna polecenia, dbałość o klienta, profesjonalne doradztwo oraz montaż. Szybkie terminy realizacji. Bardzo sprawnie wykonana usługa (montaż dżwi klaktowych) – czysto i dokładnie, umiarkowana cena, gwarancja z FV, bez sciemniania. Będę polecał.

Piotr Walewski

Gorąco polecam. Kupiłem drzwi Delta Magnum 68K, nie wierzyłem, że uda się osiągnąć taki efekt. Super wygłuszające drzwi, w salonie (bezpośrednie wejście z klatki schodowej) mam ciszę :). Drzwi zamontowane profesjonalnie, fachowa porada, super kontakt.

Paweł S

Bardzo serdecznie dziękuję za profesjonalnie wykonaną usługę montażu drzwi wejściowych do mieszkania. Jestem pod wrażeniem jakości świadczonych przez Państwa Firmę usług oraz dbałości o klienta. Panowie sprawnie i szybko zamontowali drzwi i udzielili niezbędnych wskazówek. To bardzo życzliwa i pomocna Ekipa! . Raz jeszcze dziękuję i polecam 🙂

Marzena Wójtowicz

Super firma wszystko bardzo profesjonalnie.

Łucja Stachurska

Polecam, SOLIDNA firma znajaca się na swojej pracy.Montaż drzwi wejściowych , bez żadnych zastrzeżeń.

Joanna Zielińska

wymieniałem drzwi, montaż profesjonalny, jakość drzwi i zamków wysoka, polecam

Jarek

Same plusy – szybko, solidnie, dokładnie, czysto.

Paweł Czarnecki

Bardzo polecam . Szybko Solidnie Czysto

Magdalena Laskowska Ludwiczak

Szybko, fachowo, bez opóźnień i kombinowania.

Paweł Gręda-Szarzyński

Dodaj swoja opinię!