Drzwi Delta

Katalogi drzwi

Marka Delta zaistniała na rynku 25 lat temu, to czołowy producent drzwi stalowych. Firma od początku zajmowała się stolarką drzwiową, ze szczególną orientacją na zamki i drzwi antywłamaniowe. W ofercie firmy znajdziemy drzwi zewnętrzne w tym drzwi Delta do domów jednorodzinnych, do mieszkań i innych obiektów mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Technologia produkcji z wysokiej jakości blachy wpływa na trwałość, jakość i estetyczny wygląd oferowanych drzwi.

Drzwi Warszawa 

Do Państwa dyspozycji marka Delta oddaje szeroki wybór drzwi wzmocnionych, antywłamaniowych, o wzmocnionej izolacyjności akustycznej, energooszczędnych oraz pasywnych. Zewnętrzne drzwi Delta wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością, wykonane zostały z blachy ocynkowanej pokrytej laminatem PCV odpornym na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Wybierając drzwi Delta, możemy czuć się bezpiecznie w swoim domu. Oferujemy drzwi Delta z montażem. W ofercie także zewnętrzne drzwi Gerda i drzwi Wikęd. Zapraszamy do naszego salonu drzwi i okien, Warszawa, al. Prymasa Tysiąclecia 83A lok. U14.

Czy udzielacie gwarancji na drzwi?

Oczywiście, na wszystkie oferowane drzwi marki Delta udzielamy gwarancji. Minimalny okres gwarancji wynosi 24-miesiące.

Jakie drzwi oferujecie?

Zapewniamy bezpieczny transport na miejsce inwestycji. Na życzenie klienta zapewniamy profesjonalny montaż drzwi Delta na terenie Warszawy i okolic. W przypadku zakupu drzwi z montażem VAT wynosi 9%. Jako sklep oferujemy także sprzedaż drzwi bez montażu.

Wyświetlane 1-23 z 23 wyników

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk