Wyświetlanie 1–20 z 222 wyników

Sprawdzona od ponad 20 lat konstrukcja gwarantuje niezawodność działania oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zobacz produkt
2 750,00  z montażem 8% VAT
Zobacz produkt
2 200,00  z montażem 8% VAT

Model bazujący na flagowym produkcie firmy GERDA, jedyną na rynku, opatentowaną wkładką RIM 6000 do zamka głównego, zapewniającą 4 miliardy kombinacji kodu klucza co gwarantuje niepowtarzalność każdej z wkładek.

Zobacz produkt
3 400,00  z montażem 8% VAT

Wysokiej jakości wzmocnione, stalowe drzwi to ekonomiczny produkt do zastosowania w pomieszczeniach o różnych temperaturach i podwyższonej wilgotności występujących…

Zobacz produkt
2 200,00  z montażem 8% VAT

Skrzydło drzwiowe: Grubość 57mm. Blacha stalowa ocynkowana gr. 0,7mm pokryta laminatem PCV. Ożebrowanie stalowe + pręty hartowane, bolce antywyważeniowe. Uszczelka w przyldze drzwiowej.

Zobacz produkt
2 300,00  z montażem 8% VAT

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubość 56 mm , akustyczne na poziomie 44 db (bardzo ciche) Antywłamniowe w klasie RC3. Najczesciej wybierane jako drzwi wejsciowe do mieszkań.

Zobacz produkt
2 650,00  z montażem 8% VAT

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubość 56 mm , akustyczne na poziomie 44 db (bardzo ciche) Antywłamniowe w klasie RC3. Najczesciej wybierane jako drzwi wejsciowe do mieszkań.

Zobacz produkt
2 300,00  z montażem 8% VAT
Zobacz produkt
2 100,00  z montażem 8% VAT

Drzwi zewnętrzne Warszawa

W naszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań. Dokonanie właściwego wyboru drzwi wejściowych jest jedną z najważniejszych decyzji, jaką podejmują Klienci. Drzwi wejściowe do domów odpowiadają za ich estetykę oraz funkcjonalność, a także za energooszczędność. Muszą również zapewniać odpowiednie bezpieczeństwo mieszkańcom. Analogicznie jest przy dokonywaniu wyboru drzwi do mieszkań.Osoby, które zamierzają zakupić tanie drzwi zewnętrzne powinny brać pod uwagę szereg zasadniczych kwestii, między innymi materiału, z jakiego drzwi mają być wykonane, a także funkcji, którą będą spełniały.W ofercie proponujemy zewnętrzne drzwi drewniane, które są bardzo popularne i chętnie wybierane przez Klientów. Tego rodzaju drzwi, które możecie u nas zakupić charakteryzują się dużą wytrzymałością i zapewniają dobrą izolację termiczną. Pochodzą jedynie od znanych i sprawdzonych producentów, co stanowi gwarancję ich wysokiej jakości.Bezpieczeństwo ponad wszystko

Antywłamaniowe drzwi stalowe są również doskonałej jakości, a za sprawą swojej wyjątkowej konstrukcji zapewniają swoim użytkownikom maksimum bezpieczeństwa.Tego rodzaju drzwi zostały pokryte laminatem PCV odpornym na warunki atmosferyczne w tym nasłonecznienie. Mają również dobrą izolacyjność cieplną oraz akustyczną. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe także pochodzą od cenionych w branży producentów tego rodzaju produktów.W naszej ofercie znajdują się także drzwi p. pożarowe, które stanowią istotny element zabezpieczenia przed rozprzestrzenianiem się ognia, a także zapewniają bezpieczne wydostanie się z pomieszczenia, jakie zostało objęte pożarem. Kolejną naszą propozycją są drzwi zewnętrzne przeszklone, które zapewniają domownikom widok na ogród czy podjazd do ich siedziby. Dzięki zakupowi tego rodzaju drzwi można cieszyć się pięknym widokiem bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz. Proponujemy też drzwi dwuskrzydłowe oraz doskonałe drzwi dźwiękoszczelne, jakie są szczególnie cenione przez tych z Państwa, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój i ciszę we własnym domu. Koniecznie sprawdźcie naszą kolekcję drzwi wewnętrznychWysoka jakość - drzwi zewnętrzne z montażem

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi oraz sprawdzonymi producentami drzwi wejściowych, dlatego w ofercie znajdą Państwo jedynie drzwi wejściowe najwyższej jakości. W ramach naszych usług proponujemy również montaż drzwi zewnętrznych. Wykonamy bezpłatnie konieczne pomiary, a także dajemy 24 miesięczną gwarancję na wszystkie dostępne modele. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.