Wyświetlanie 1–20 z 58 wyników

Drzwi DELTA Warszawa

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubość 56 mm , akustyczne na poziomie 44 db (bardzo ciche) Antywłamniowe w klasie RC3. Najczesciej wybierane jako drzwi wejsciowe do mieszkań.

Zobacz produkt
2 750,00  z montażem 8% VAT

Skrzydło drzwiowe: Grubość 57mm. Blacha stalowa ocynkowana gr. 0,7mm pokryta laminatem PCV. Ożebrowanie stalowe + pręty hartowane, bolce antywyważeniowe. Uszczelka w przyldze drzwiowej.

Zobacz produkt
2 600,00  z montażem 8% VAT

POLECANE!!!

Drzwi stalowe o grubość 56 mm , akustyczne na poziomie 40 db (bardzo ciche) Wzmocnioner w klasie RC2. Najczesciej wybierane jako drzwi wejsciowe do mieszkań.

Zobacz produkt
2 500,00  z montażem 8% VAT
Zobacz produkt
2 350,00  z montażem 8% VAT

Marka DELTA zaistniała na rynku 25 lat temu , jest jednym z czołowych producentów drzwi wejsciowych do mieszkań oraz domów na rynku Polskim oraz zagranicznym. W ofercie firmy DELTA znajdziemy drzwi wejściowe do domów jednorodzinnych jak zarówno mieszkań, poczynając od drzwi wzmocnionych , antywłamaniowych, akustycznych, energooszczędnych oraz pasywnych. Produkty firmy DELTA wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością , wykonane zostały z blachy ocynkowanej pokrytej laminatem PCV odpornym na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Wybierając drzwi DELTA możemy czuć się bezpiecznie w swoim domu.