Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Drzwi stalowe wzmocnione klasa RC2 akustyczne 33 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 350,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC3 akustyczne 33 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 600,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe wzmocnione klasa RC2 akustyczne 41 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 650,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC3 akustyczne 41 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 850,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC4 akustyczne 41 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 3 050,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC4 akustyczne 43 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 3 400,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi Gerda Warszawa

Gerda jest jednym z liderów na polskim rynku zajmującym się produkcją drzwi, zamków oraz okuć, który swoją działalność prowadzi już od ponad 30 lat. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni dekad pozwoliło na wypracowanie niezawodnych systemów zabezpieczeń drzwi, dając milionom Polaków poczucie bezpieczeństwa i pewną ochronę ich domu oraz mieszkania. Nasz salon drzwi jako autoryzowany partner i sprzedawca drzwi firmy Gerda, mam do zaoferowania najwyższej jakości produkty, spełniające wszelkie normy, dedykowane dla najbardziej wymagających Klientów. Nasza firma oferuje autoryzowany montaż drzwi Gerda oraz: bezpłatny pomiar i kompleksowy serwis do zakupionych drzwi Gerda. Nasze usługi serwisowe obejmują również wymianę oraz montaż zamków Gerda.

Drzwi antywłamaniowe Gerda

Drzwi antywłamaniowe są doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczenia mieszkań w blokach. Ich celem jest przetrwanie nawet najbardziej ekstremalnych prób wyważenia, przewiercenia, wyłamania czy wypchnięcia. Dlatego koniecznie muszą składać się z solidnej metalowej konstrukcji, oraz właściwie zamontowanej ościeżnicy. Wszystkie dostępne w naszym sklepie przeciwwłamaniowe drzwi Gerda zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo wyróżnia je najwyższa jakość wykonania. Drzwi Gerda wyposażone są również w najwyższej klasy zamki Gerda, co sprawia, że drzwi zewnętrzne są praktycznie nie do sforsowania. Co więcej, mocna i solidna konstrukcja zapewni dużą odporność. Wybierz bezpieczne drzwi ciche Gerda i zabezpiecz swój dom przed włamaniem i dobiegającym z zewnątrz hałasem. Poszczególne modele drzwi wyposażone w zamki Gerda PREMIUM o wzmocnionych i pogrubionych ryglach. Na wszystkie produkty przyznawana jest gwarancja.

Wszystkie drzwi Warszawa marki Gerda łączą w sobie najwyższe parametry techniczne, estetykę i niepowtarzalny design. W sprzedaży dostępne różne modele w wielu kolorach w palety RAL, dzięki czemu z łatwością znajdziesz modele idealny dla Ciebie. Wszystkie dostępne w dobrej cenie. Zapewniamy szybki termin realizacji. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie.