Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Drzwi stalowe wzmocnione klasa RC2 akustyczne 33 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 350,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC3 akustyczne 33 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 600,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe wzmocnione klasa RC2 akustyczne 41 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 650,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC3 akustyczne 41 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 2 850,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC4 akustyczne 41 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 3 050,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi stalowe antywłamaniowe klasa RC4 akustyczne 43 db . Drzwi wejściowe do mieszkań.

Zobacz produkt
od 3 400,00 zł z montażem 8% VAT

Drzwi Gerda Warszawa

Gerda jest jednym z liderów na polskim rynku zajmującym się produkcją drzwi, zamków oraz okuć, który swoją działalność prowadzi już od ponad 30 lat. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni dekad pozwoliło na wypracowanie niezawodnych systemów zabezpieczeń drzwi, dając milionom Polaków poczucie bezpieczeństwa i pewną ochronę ich domu oraz mieszkania. Nasz salon drzwi jako autoryzowany partner i sprzedawca drzwi firmy Gerda, mam do zaoferowania najwyższej jakości produkty, spełniające wszelkie normy i wymagania naszych Klientów. Nasza firma oferuje drzwi Gerda z montażem oraz: bezpłatny pomiar oraz kompleksowy serwis do zakupionych drzwi Gerda. Serwis oferowany przez Solidne Drzwi Okna obejmuję również wymianę oraz montaż zamków Gerda.

Drzwi antywłamaniowe Gerda

Podstawowym sposobem zabezpieczania mieszkań od lat niezmiennie są drzwi antywłamaniowe. Ich celem jest przetrwanie nawet najbardziej ekstremalnych prób wyważenia, przewiercenia, wyłamania czy wypchnięcia. Dlatego koniecznie muszą składać się z solidnej metalowej konstrukcji, oraz właściwie zamontowanej ościeżnicy. Wszystkie przeciwwłamaniowe produkty Gerda znajdujące się w ofercie naszego sklepu posiadają najważniejsze cechy, które pomogą chronić Twój dom przed włamywaczami. Dodatkowo wyróżnia je najwyższa jakość wykonania. Drzwi Gerda wyposażone są również w najwyższej klasy zamki Gerda, co sprawia, że drzwi zewnętrzne są praktycznie nie do sforsowania. Oferowane drzwi zapewniają bezpieczeństwo mieszkańców i mienia w budynku. Co więcej mocna i solidna konstrukcja zapewni dużą odporność oraz w dużym stopniu zablokuje dźwięki np. z klatki schodowej.

Wszystkie drzwi marki Gerda łączą w sobie najwyższe parametry techniczne, estetykę i niepowtarzalny design. W sprzedaży dostępne różne modele w wielu kolorach w palety RAL, dzięki czemu z łatwością znajdziesz modele idealny dla Ciebie. Zapewniamy szybki termin realizacji. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie.