Drzwi DRE Warszawa

Katalogi drzwi

Firma DRE to jeden z liderów w produkcji drzwi wewnętrznych. Drzwi DRE to świetne rozwiązanie do każdego domu i mieszkania. Nowoczesne, designerskie, jak i klasyczne modele drzwi DRE to wysokiej klasy jakość za przystępne pieniądze. Firma ta prężnie się rozwija i co chwila zaskakuje swoimi nowymi modelami drzwi oryginalnych oraz rozwiązaniami w produkcji. Nowo otwarta lakiernia pozwala na dobór nowych modnych wariantów kolorystycznych drzwi. Drzwi DRE to komfort i wysoki standard, wielokrotnie docenione przez konsumentów.

Drzwi wewnętrzne DRE

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów wpływa na długą żywotność drzwi DRE. W naszym salonie w Warszawie oferujemy różne modele, skrzydła dostępne w standardowych szerokościach 80, 90 i 100 cm. lewo i prawostronne. Poszczególne modele drzwi DRE z oferty dostępne są w różnych kolorach, dostępna kolorystyka z palety RAL. Nasz sklep ma w ofercie DRE drzwi szklane z różnego rodzaju przeszkleniami oraz drzwi pełne, dzięki czemu u nas znajdziesz model drzwi, który będzie idealnie pasował do wnętrza Twojego domu czy też mieszkania. W standardzie DRE drzwi ramiaki z płyty MDF oraz okleina DRE-Cell Decor lub folia 3D. W zależności od preferencji klienta drzwi wewnętrzne DRE mogą zostać wyposażone w zamek na klucz zwykły, zamek oszczędnościowy, blokadę łazienkową lub wkładkę patentową, klamki, systemy przesuwne i inne akcesoria.

Skrzydło bezprzylgowe, czy przylgowe

Oferta obejmuje drzwi DRE bezprzylgowe i przylgowe. Skrzydła bezprzylgowe rozwierne zaopatrzone są w trzy wpuszczane gniazda (do dalszego montażu zawiasów, które są osadzone w ościeżnicy) oraz zamek magnetyczny. Skrzydło bezprzylgowe, czyli z krawędzią skrzydła bez przylgi do ościeżnicy to w ostatnim czasie popularny trend w wyposażeniu wnętrz. W przypadku skrzydeł przylgowych - krawędź prosta - stosuje się widoczne zawiasy oraz zamek zasuwkowy. W niektórych modelach występuje możliwość wykonania podcięcia wentylacyjnego, na życzenie klienta zapewniamy także otwory pod tuleje wentylacyjne. Drzwi wewnętrzne od DRE wyróżnia piękny wygląd, funkcjonalność i trwałość na długie lata. Zachęcamy także do skorzystania z usługi profesjonalnego montażu, nasi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zamontują ościeżnice i drzwi DRE i inne zakupione u nas produkty oraz zadbają o staranność wykończenia i wszystkie detale. Usługi montażu kierujemy do mieszkańców Warszawy i okolic. Sprawdź naszą ofertę na drzwi wewnętrzne marki DRE. U nas znajdziesz duży wybór drzwi DRE oraz innych marek (drzwi Intenso, drzwi Erkado, drzwi Porta), a także konkurencyjne ceny. Nasza obsługa kompleksowo pomoże w doborze odpowiednich drzwi, które spełnia oczekiwania klienta oraz na zlecenie zajmie się montażem drzwi na terenie Warszawy i okolic. Skorzystaj z naszej oferty drzwi DRE - Zapraszamy Salon drzwi i okien Warszawa.

Czy udzielacie gwarancji na drzwi?

Oczywiście, na wszystkie oferowane drzwi marki DRE udzielamy gwarancji. Minimalny okres gwarancji wynosi 24-miesiące.

Jakie drzwi oferujecie?

Zapewniamy bezpieczny transport na miejsce inwestycji. Na życzenie klienta zapewniamy profesjonalny montaż drzwi DRE na terenie Warszawy i okolic. W przypadku zakupu drzwi z montażem VAT wynosi 9%. Jako sklep oferujemy także sprzedaż drzwi bez montażu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk