Drzwi Wikęd Warszawa

Katalogi drzwi

Drzwi zewnętrzne Wikęd to jedne z najbardziej zaufanych zabezpieczeń do twojego domu. Tysiące Polaków już zaufało Firmie Wikęd, czołowemu producentowi stolarki okiennej, drzwiowej i konstrukcji aluminiowych , wybierając okna czy drzwi zewnętrzne Wikęd. Producent do wzmocnienia swoich konstrukcji wykorzystuje również stalowe wzmocnienia. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi zewnętrzne, aby idealnie pasowały do Państwa i mieszkania, tak aby budynek nabrał szyku i elegancji, ale nie rezygnując z trwałości, solidności i licznych funkcjonalności. Zastosowanie najnowszych technologi oraz najlepszych materiałów pozwala na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa. W ofercie dostępne są drzwi zewnętrzne z linii Premium, Optimum oraz Normal. Zalecane jest wybranie drzwi Wikęd z klasy Premium ze względu na wykorzystanie w nich najlepszych rozwiązań antywłamaniowych.

Drzwi zewnętrzne Wikęd

Zdajemy sobie sprawę, że zakup drzwi wejściowych to wybór na lata, dlatego tak istotne jest dobranie odpowiedniego modelu i producenta. Drzwi zewnętrzne powinny być dobrane, również ze zwróceniem uwagi na detale estetyczne, tak aby ich wygląd pasował do elewacji domu lub klatki mieszkania. Pełnią one też funkcję reprezentacyjną, dlatego tak ważne jest zwrócenie należytej uwagi na detale. Proponujemy Wikęd drzwi wejściowe pełne oraz z przeszkleniami dostępne w różnych wymiarach. Drzwi Wikęd dostępne są w różnych kolorach palety RAL, w ofercie okleiny drewnopodobne i jednobarwne. Dostępne kolor: antracyt, grafit, biały, czarny mat, orzech, mahoń i wiele innych. Kolory antracyt, czarny mat i szafir dostępne są tylko dla linii Termo Prestige Lux, Optimum z ościeżnicą Termo oraz Premium z ościeżnicą Termo. W przypadku drzwi przeszklonych z ramkami PCV kolory te nie są dostępne. Produkty marki Wikęd to gwarancja elegancji, trwałości i funkcjonalności na długie lata.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego salonu w tym drzwi Wikęd. Oferujemy także drzwi wejściowe innych wiodących producentów tj. drzwi Delta i drzwi Gerda. Drzwi zewnętrzne najwyższej klasy z montażem na terenie Warszawy znajdą państwo tylko w firmie Solidne drzwi i okna.

Czy udzielacie gwarancji na drzwi?

Oczywiście, na wszystkie oferowane drzwi marki Wikęd udzielamy gwarancji. Minimalny okres gwarancji wynosi 24-miesiące.

Jakie drzwi oferujecie?

Zapewniamy bezpieczny transport na miejsce inwestycji. Na życzenie klienta zapewniamy profesjonalny montaż drzwi Wikęd na terenie Warszawy i okolic. W przypadku zakupu drzwi z montażem VAT wynosi 9%. Jako sklep oferujemy także sprzedaż drzwi bez montażu.

Wyświetlane 1-17 z 17 wyników

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk