Planujesz inwestycje?

Realizacja inwestycji budowlanej to poważne wyzwanie, które wymaga sprawdzonych i terminowych partnerów biznesowych na każdym etapie budowy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem mamy na swoim koncie wsparcie wielu inwestorów realizujących budowy osiedli domów jednorodzinnych, biurowców, apartamentowców oraz innych lokali wymagających solidnej stolarki drzwiowej i okiennej. Wzajemna współpraca daje szereg korzyści, które ułatwiają płynne poruszanie się w specyficznej branży budowlanej.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jako firma z wieloletnią tradycją doskonale wiemy, jak ważna jest współpraca z zaufanymi partnerami biznesowymi. Naszą ofertę B2B przygotowujemy indywidualnie do potrzeb każdego inwestora. Profesjonalny wizerunek firmy oraz zaufanie budujemy konsekwentnie, dzięki:

  • atrakcyjnym cenom i preferencyjnym zniżkom dla naszych partnerów,
  • bezpłatnej usłudze wyceny, pomiaru oraz montażu stolarki drzwiowej i okiennej,
  • pełnej ofercie produktów pochodzących od najlepszych producentów,
  • bezpiecznym transportom realizowanym w ustalonym terminie,
  • profesjonalnemu serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu,
  • wieloletniemu doświadczeniu na rynku,
  • profesjonalnemu wsparciu w wyborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb budynku i jego przyszłych użytkowników.

Zapraszamy do współpracy zarówno niewielkie firmy budowlane, jak i dużych inwestorów działających na terenie Warszawy i okolic. Wierzymy, że wspólnie możemy więcej.

Zapytania ofertowe możesz kierować pod adresem:
inwestycje@solidnedrzwiokna.pl
lub tel. (+48) 733 765 541

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk