Drzwi techniczne Warszawa

Nie zawsze przy wyborze drzwi konieczne jest zwrócenie uwagi na estetykę. Kiedy nie dobieramy drzwi do domu, mieszkania, lub biura nie musimy zwracać większej uwagi na ich wygląd. W większości przypadków liczy się ich funkcjonalność i wytrzymałość. Drzwi techniczne są idealnym rozwiązaniem na budowy, (komórek, garaży, kotłowni, pomieszczeń gospodarczych), zakładów produkcyjnych czy innych miejsc, w których na pierwszym miejscu jest funkcjonalność.

Zastosowanie drzwi technicznych

Najczęstszym miejscem, w którym wykorzystywane zostają drzwi techniczne, zdecydowanie są wszelkiego rodzaju budynki gospodarcze. Idealnie nadają się jako drzwi do pomieszczeń technicznych czy też pomieszczeń gospodarczych, gdzie można znaleźć zaplecza, piwnice, garaże, schowki, kotłownie, magazyny, laboratoria i inne pomieszczenia użytkowe, w których zarówno dostęp jak i wejście powinny być odpowiednio zabezpieczone, dzięki nim Twoje mienie będzie bezpieczne. Dodatkowo zatrzymują ciepło w danym pomieszczeniu. Doskonale sprawdzą się jako drzwi antywłamaniowe, jeśli budujesz siedzibę przedsiębiorstwa lub wynajmujesz lokal pod firmę. Większość miejsc, gdzie powinny zostać zamontowane drzwi stalowe techniczne określają przepisy prawa budowlanego. W naszej ofercie dostępne są różne marki, modele, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może dopasować drzwi techniczne do swojego wnętrza lub elewacji.

Postaw na bezpieczne rozwiązania

Drzwi techniczne to drzwi do zadań specjalnych, posiadające specjalistyczne właściwości i są to drzwi antywłamaniowe, dźwiękoszczelne, drzwi przeciwpożarowe czy też dymoszczelne. Dzięki nim wnętrze budynku i mienie będą skutecznie chronione przed czynnikami atmosferycznymi, pożarem czy złodziejami. Drzwi przeciwpożarowe powinny być wstawione w każdym większym budynku. Wyposażone są one w specyficzne zabezpieczenia np. samozamykacze. Techniczne drzwi metalowe zapewniają bezpieczeństwo, najczęściej mają stanowić barierę dla złodziei, czy ognia. Konstrukcja drzwi specjalistycznych wykonana jest blachy, skrzydło pokryte jest laminatem. Takie drzwi techniczne odporne są działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Drzwi techniczne mogą spełniać wiele różnych funkcji. Jeśli szukasz do swojego wnętrza wytrzymałych drzwi, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, postaw na techniczne drzwi metalowe. Taki element znajdzie zastosowanie w warsztacie, garażu, kotłowniach, magazynach i budynkach gospodarczych.

W ofercie naszego salonu, znajdziesz różne modele dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Wszystkie modele są uniwersalne, gładkie, pozbawione zdobień wykończone w najprostszy sposób. Do wszelkich zamawianych u nas drzwi oferujemy dowóz na miejsce, demontaż starych i montaż nowych drzwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy najwyższy standard montażu drzwi. Nasze starannie wyselekcjonowane modele drzwi technicznych, wraz z profesjonalnym montażem zapewnią pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów na naszej stronie oraz w salonie - Aleja Prymasa Tysiąclecia 83A lok. U14, Warszawa. Jesteśmy do dyspozycji klientów i zapewniamy fachową pomoc w wyborze drzwi.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk