Drzwi Gerda Warszawa

Katalogi drzwi

Gerda jest jednym z liderów na polskim rynku zajmującym się produkcją drzwi zewnętrznych, zamków oraz okuć, który swoją działalność prowadzi już od ponad 30 lat. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni dekad pozwoliło na wypracowanie niezawodnych systemów zabezpieczeń drzwi, dając milionom Polaków poczucie bezpieczeństwa i pewną ochronę ich domu oraz mieszkania. Nasz salon drzwi jako autoryzowany partner i sprzedawca drzwi firmy Gerda, mam do zaoferowania najwyższej jakości produkty, spełniające wszelkie normy, dedykowane dla najbardziej wymagających Klientów. Nasza firma oferuje autoryzowany montaż drzwi Gerda oraz: bezpłatny pomiar i kompleksowy serwis do zewnętrznych drzwi Gerda. Nasze usługi serwisowe obejmują również wymianę oraz montaż zamków Gerda.

Drzwi antywłamaniowe Gerda

Drzwi antywłamaniowe są doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczenia mieszkań w blokach. Ich celem jest przetrwanie nawet ekstremalnych prób wyważenia, przewiercenia, wyłamania czy wypchnięcia. Dlatego koniecznie muszą składać się z solidnej metalowej konstrukcji, oraz właściwie zamontowanej ościeżnicy. Wszystkie dostępne w naszym sklepie przeciwwłamaniowe drzwi Gerda zapewniają bezpieczeństwo domowników. Dodatkowo wyróżnia je najwyższa jakość wykonania. Drzwi Gerda wyposażone są również w najwyższej klasy zamki Gerda, co sprawia, że drzwi zewnętrzne są praktycznie nie do sforsowania. Co więcej, mocna i solidna konstrukcja zapewni dużą odporność. Wybierz bezpieczne drzwi wejściowe, ciche Gerda i zabezpiecz swój dom przed włamaniem i dobiegającym z zewnątrz hałasem. Dostępne w ofercie poszczególne modele drzwi wyposażone w zamki Gerda PREMIUM o wzmocnionych i pogrubionych ryglach. Na wszystkie produkty przyznawana jest gwarancja.

Wszystkie zewnętrzne drzwi Warszawa marki Gerda łączą w sobie najwyższe parametry techniczne, estetykę i niepowtarzalny design. W sprzedaży dostępne różne modele w wielu kolorach w palety RAL, dzięki czemu z łatwością znajdziesz model idealny dla Ciebie. Wszystkie drzwi firmy Gerda dostępne są w dobrej cenie. Zapewniamy szybki termin realizacji i montaż drzwi na terenie Warszawy i okolic. W ofercie także zewnętrzne drzwi Delta i drzwi Wikęd. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk