Montaż Okien

Cena okien PCV z montażem obejmuje:

  • bezpłatny pomiar okien
  • dostarczenie okien do klienta i wniesienie ich na wyższe piętra
  • demontaż starej ościeżnicy
  • montaż nowej ościeżnicy zgodnie ze sztuką budowlaną
  • wypełnienie przestrzeni pomiędzy murem a ościeżnicą pianką montażową lub zaprawą betonową w przypadku okien antywłamaniowych
  • uzbrojenie skrzydeł okiennych w okucia (klamki, wkładki, zawiasy itd.)
  • montaż parapetu
  • obróbka zaprawą tynkarską
  • posprzątanie

Montaż okien Warszawa

Właściwe wstawianie lub wymiana okien jest kwestią kluczową nie tylko dla sprawności ich działania, ale przede wszystkim zachowania wszystkich właściwości energooszczędnych i antywłamaniowych. Nawet drobne błędy w sztuce montażowej mogą prowadzić do poważnych usterek, a w skrajnych przypadkach nawet do utraty gwarancji na stolarkę okienną. Właśnie dlatego montaż i wymianę okien należy powierzyć profesjonalnej i doświadczonej ekipie.

Wszyscy zatrudnieni w naszej firmie montażyści są doświadczonymi profesjonalistami mogącymi pochwalić się licznymi kursami kwalifikacyjnymi. Zdobytą wiedzę i umiejętności potrafią doskonale zastosować w praktyce. Pozwala nam to dawać gwarancję najwyższej jakości usług - wszystkie prace są przeprowadzane szybko, sprawnie i zgodnie ze sztuką budowlaną, a stanowisko pracy pozostawiamy w nienagannej czystości.

Nasi montażyści udzielają też wszelkich niezbędnych informacji i rozwiewają wszelkie wątpliwości dotyczące okien i ich instalacji - odpowiedzą na pytania dotyczące wykonywanych czynności i ich celu. Mogą też doradzić np. czy lepiej będą pasować rolety zewnętrzne, czy żaluzje fasadowe lub wytłumaczyć, na czym polegają właściwości antywłamaniowe okien.

Okna, zwłaszcza te antywłamaniowe, mają stanowić barierę zapewniającą bezpieczeństwo oraz komfort cieplny i akustyczny wszystkim domownikom, przez co ich solidne osadzenie w ścianie jest kwestią kluczową. Źle zamontowane okna nie tylko nie będą spełniać swoich podstawowych funkcji, ale też będą znacznie prostsze do wyważenia. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda przeprowadzana przez nas czynność montażowa była wykonana z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Świadczymy kompleksowe usługi i zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta, dostarczając dokładnie takie okna, jakich sobie życzą.

Jak długo trwa montaż okna?

To zależy od stopnia skomplikowania prac - pojedyncze okna plastikowe wstawiane w puste miejsca będą gotowe w ok. godzinę, natomiast w przypadku wymiany okien cały proces może zająć do trzech godzin. W skrócie więc montaż jednego okna może trwać od 1 do 3 godzin. Nasze usługi pozwolą Ci zatem wymienić stare okna drewniane na nowoczesne okna plastikowe w całym domu w maksymalnie kilka dni roboczych.

Prowadzimy również usługi montażowe drzwi, które zapewniają ich prawidłowe osadzenie, a także minimalizują ewentualne straty ciepła. Tego zadania również nie warto zlecać przypadkowym wykonawcom, a jedynie skorzystać z wyspecjalizowanej i sprawdzonej ekipy. Prawdziwi fachowcy nie tylko prawidłowo osadzą drzwi, ale również nie zapomną o ich właściwym uszczelnieniu. Dzięki tak przeprowadzonych pracach, drzwi przez wiele lat będą działały bez zarzutu.

Zapraszamy do współpracy mieszkańców Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo gwarancję profesjonalnie przeprowadzonego montażu okien. Zapraszamy również do zamówienia nowych drzwi z montażem. W razie pytań w sprawie okien lub drzwi zachęcamy do skorzystania z umieszczonego na naszej stronie formularza lub kontaktu telefonicznego/mailowego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk