Akcesoria do drzwi

Drzwi użytkowane są niezwykle intensywnie – bardzo często otwieramy je i zamykamy, zatem naturalną konsekwencję tego użytkowania są usterki oraz zużycie poszczególnych elementów, które składają się na konstrukcję stolarki okiennej i drzwiowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów do drzwi. Proponujemy akcesoria podstawowe, jak:

klamki, zamki czy wkładki, które różnią się od siebie z uwagi na budowę czy barwę; zawiasy do drzwi;
tuleje wentylacyjne do drzwi łazienkowych;
listwy i progi drewniane oraz aluminiowe.

Dodatkowo proponujemy wizjery do drzwi zewnętrznych, bolce antywłamaniowe, których zainstalowanie znacznie zwiększa skuteczność zabezpieczeń oferowanych przez zamki, zestawy okuć do drzwi, a nawet szyldy.

Każde z tych akcesoriów charakteryzuje się wysoką jakością, gwarantowaną przez znanych i cenionych producentów. Dostępne w sklepie produkty zostały wykonane z różnych materiałów, jak stal, aluminium, drewno, co zapewnia zróżnicowaną pod względem odporności i wytrzymałości, jak również ceny.

Akcesoria do drzwi to elementy, które są widoczne, a zatem składają się na całościowy wygląd wnętrz. Za sprawą szerokiej gamy kolorów można z łatwością dobrać odpowiednią klamkę czy zamek, który będzie pasował do innych, jakie już posiadamy, albo doskonale dopasować go do wystroju lokalu. Wszystkie dostępne akcesoria stworzone zostały w różnej stylistyce, dzięki czemu z powodzeniem można je dopasować do różnorodnych drzwi czy okien zarówno pod względem designy, jak i kolorystyki.

Dzięki doświadczeniu służymy radą przy wyborze właściwych do Państwa drzwi akcesoriów, które nie tylko będą stanowiły ich idealnie dopasowane wykończenie, ale także poprawią ich funkcjonalność. Z naszą pomocą uzyskają Państwo w pełni funkcjonalny i dopasowany do potrzeb i oczekiwań produkt końcowy. Ofertę kierujemy do Klientów z Warszawy i okolic, zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji produktowych i usług. Gwarantujemy wysoką jakość proponowanych produktów i zapewniamy ich profesjonalny, autoryzowany montaż.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk