Drzwi Erkado

Katalogi drzwi

Erkado to firma rodzinna zajmująca się produkcją drzwi wewnętrznych od 1976 roku, a jej wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na jakość i funkcjonalność produktów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwi od renomowanego producenta. Erkado jest jednym z liderów wśród sprzedaży drzwi wewnętrznych na terenie naszego Kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Wewnętrzne Drzwi Erkado Warszawa

Od wielu lat firma Erkado zachwyca użytkowników swoimi produktami. Zarówno drzwi wewnętrzne pełne, jak i te wyposażone w szklenie standardowe (np. szyba hartowana mleczna) to świetny wybór do Twojego mieszkania bądż lokalu. Urozmaicenie drzwi Erkado z pewnością pozwoli wpasować się w dowolną aranżację wnętrza naszego domu.
Precyzja wykonania drzwi wewnątrzlokalowych to, z całą pewnością jeden z największych plusów marki Erkado. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów pozwoli cieszyć się zakupem przez długie lata.
Drzwi wewnętrzne od Erkado posiadają różnego rodzaju technologiczne rozwiązania, które zapewniają dodatkowe funkcjonalności.
Poznaj ich najważniejsze specyfikacje:

Zastosowanie konstrukcyjne

W każdych drzwiach skrzydło przylgowe lub bezprzylgowe wykonane jest w technologii ramiakowej STILE.
Zastosowano do nich okleiny typu GREKO i CPL z powłoką AntiFinger, dzięki którym drzwi nie będą wymagały zbyt częstego czyszczenia śladów po palcach.
Wykorzystano panele z płyty HDF o grubości 16mm gwarantując dużą wytrzymałość, oraz długą żywotność.

Okucia drzwi Erkado

Drzwi Erkado, w zależności od modelu, posiadają trzy zawiasy dwuczopowe z regulacją w płaszczyźnie poziomej w skrzydle przylgowym, oraz trzy ukryte zawiasy w skrzydle bezprzylgowym.
Zamek zasuwkowy zastosowany w skrzydle przylgowym i magnetyczny w skrzydle bezprzylgowym. W wybranych modelach dostępne są zamknięcia magnetyczne na klucz, wkładkę patenową lub oszczędnościowe.

Drzwi Erkado - szklenie standardowe i nie tylko

W zależności od modelu może to być szyba hartowana mleczna lub przeźroczysta o grubości 4mm. W wybranych modelach możemy spotkać lustro, a za niewielką dopłatą otrzymamy szkło klejone VSG 221 w kolorze czarnym lub mlecznym. W drzwiach Erkado mamy możliwość zmiany strony szklenia na REWERS w stosunku do AWERSU (szklenie standardowe)

Drzwi wewnętrzne Erkado

Uważasz, że czas na zmiany? Planujesz zakup drzwi wewnętrznych, aby odświeżyć swoje mieszkanie? Koniecznie sprawdź ofertę firmy, która od wielu lat specjalizuje się w zakresie dystrybucji drzwi. Nasza firma oferuje skrzydła, które odmienią oblicze Twojego domu.

Czy udzielacie gwarancji na drzwi?

Oczywiście, na wszystkie oferowane drzwi marki Erkado udzielamy gwarancji. Minimalny okres gwarancji wynosi 24-miesiące.

Jakie drzwi oferujecie?

Zapewniamy bezpieczny transport na miejsce inwestycji. Na życzenie klienta zapewniamy profesjonalny montaż drzwi Erkado na terenie Warszawy i okolic. W przypadku zakupu drzwi z montażem VAT wynosi 9%. Jako sklep oferujemy także sprzedaż drzwi bez montażu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk