Solidne Drzwi i Okna - o nas

Gwarancja najniższych cen!

Tylko u nas najniższe ceny drzwi oraz okien wraz z montażem. Sprawdź jak wypadamy na tle konkurencji!

Bezpłatny pomiar, wycena i montaż!

Gwarantowany bezpłatny pomiar, wycena oraz montaż. Brak ukrytych kosztów dojazdu. Przejrzyste umowy.

Pełna oferta sprawdzonych producentów!

Posiadamy drzwi oraz okna tylko od sprawdzonych renomowanych dostawców takich jak GERDA, DELTA, DRE, PORTA, INTENSO, WIKĘD, PTZ, AGMAR, DRUTEX.

Własny bezpieczny transport

Oferujemy własny bezpieczny transport na terenie Warszawy oraz okolic. Z naszą firmą możesz być pewny, że Twój towar dojedzie na czas i bez uszkodzeń, a w razie nieszczęśliwego zdarzenia (np. podczas montażu lub transportu) gdy dojdzie do uszkodzenia Twojej własności bezpieczeństwo zapewni nasze ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków do kwoty 500 000 zł.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Sprawujemy opiekę nad Tobą w czasie trwania gwarancji jak i po okresie gwarancyjnym.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem drzwi DELTA i GERDA, zapewniamy tylko autoryzowany montaż, który zapewnia klientom 24-miesięczną gwarancję na zamówioną usługę oraz produkt.

Firma z wieloletnią tradycją

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie przy najróżniejszych inwestycjach i remontach. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, a tylko dobrze wykonana praca może dostarczyć satysfakcji dla obydwu stron. Możesz być pewny, że do każdego podchodzimy indywidualnie, a nasza praca jest dla nas pasją.

Orły okien i drzwi

Lata doświadczenia w sprzedaży i montażu drzwi oraz okien sprawiają że jesteśmy wśród czołowych firm w branży. Dzięki ciężkiej pracy i pozytywnym ocenom naszych klientów SolidneDrzwiOkna zostały laureatem konkursu “Orły Okien i Drzwi” 2019.

WARSZAWA i okolice

Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Współpraca z inwestorami

Jako dynamicznie rozwijająca się firma współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi inwestorami realizującymi projekty budowlane. Wierzymy, że dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi to klucz do sukcesu każdej ze stron. Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy dostarczającej stolarkę okienną i drzwiową najlepszych producentów, zgłoś się do nas! Wspólnie opracujemy harmonogram realizacji, który pozwoli Ci uniknąć uciążliwych opóźnień w czasie inwestycji.

Wieloletnie
doświadczenie

Jesteśmy firmą, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży stolarki okiennej i drzwiowej. Działamy na rynku już kilkanaście lat, zrealizowaliśmy wiele zamówień, a o jakości naszych usług świadczą opinie Klientów. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim pełnej satysfakcji z oferowanych przez firmę wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnych usług w optymalnej cenie. Troszczymy się o to, by propozycja, którą Państwu prezentujemy, była kompleksowa, innowacyjna i zawsze aktualna. Dzięki stałemu inwestowaniu w rozwój firmy staliśmy się jednym z największych i dynamicznie rozwijających się usługodawców, zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, a także usługami serwisowymi. Pragniemy umacniać swoją pozycję budując trwałe relacje z Klientami oparte na zaufaniu i partnerstwie.

Nasza firma jest autoryzowanym partnerem drzwi Delta oraz Gerda, a w prezentowanej ofercie znajdą Państwo jedynie usługę autoryzowanego montażu. W ofercie proponujemy również szeroki wybór okien, sprzedajemy funkcjonalne okna z PCV czy okna dachowe oraz wiele innych. Trudnimy się także ich fachowym montażem. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty, dopuszczające stolarkę do sprzedaży i montażu w budownictwie.

Zgodnie z oczekiwaniami Klientów szczególną wagę przykładamy do jakości oferowanych produktów, do ich wzornictwa oraz estetyki. Dostarczamy jedynie doskonałe i sprawdzone produkty, charakteryzujące się innowacyjnością, pięknym wyglądem, a także zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Naszymi dostawcami są znani i sprawdzeni producenci, których towary spełniają kryteria jakości, estetyki oraz funkcjonalności.

Dużą rolę przywiązujemy również do stałego podnoszenia kwalifikacji. Dokładamy starań, by systematycznie brać udział we wszelkich szkoleniach, które są organizowane przez znanych i cenionych producentów drzwi oraz okien. Dzięki temu nasze umiejętności stale rosną, a zatrudnieni w firmie pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, jak również potrafią zastosować w praktyce nabytą na szkoleniach wiedzę.

Staramy się utrzymywać ofertę na stałym i atrakcyjnym poziomie oraz dopasowywać ją do potrzeb każdego Klienta. Do wszystkich zleceń podchodzimy kreatywnie i aktywnie dążymy do spełnienia oczekiwań osób zainteresowanych zakupem i montażem stolarki okiennej i drzwiowej.

Nieustannie poszerzamy asortyment, włączając do niego nowe rozwiązania dotyczące okien oraz drzwi, które cechują się interesującymi, nowoczesnymi technologiami, ciekawym i zgodnym z najnowszymi trendami wzornictwem. Współpracujemy jedynie z najlepszymi dostawcami okien i drzwi!

Naszymi usługami obejmujemy rejon Warszawy oraz położonych w pobliżu stolicy miejscowości. Podejmiemy się wykonać montaż fachowo i szybko, sprawnie i terminowo realizujemy wszelkie zobowiązania. Uczciwość oraz zaufanie, na których oparta jest nasza działalność sprawia, że jesteśmy firmą godną polecenia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk