Okna

Katalogi drzwi

Okna Warszawa

Nasza firma oferuje szeroki wybór okien. W ofercie znajdują się doskonałej jakości okna plastikowe i drewniane. Proponujemy zarówno okna trzyszybowe, jak tez okna dachowe i trójdzielne. To, na które z nich padnie Państwa wybór, zależy od Waszego zapotrzebowania oraz wymagań, dotyczących funkcji, jaka spełniać mają zakupione produkty.

Wszystkie proponowane okna są odporne na niszczący wpływy warunków atmosferycznych, a także na działanie grzybów – wykazują wysoką trwałość. W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na zakup białych okien dajemy gwarancję, iż zachowają ten kolor przez wiele lat. Okna PCV oraz okna z drewna są doskonale wykonane i zapewniają ochronę przed utratą ciepła, co ma również ekonomiczny aspekt. Dodatkowo, niewątpliwą zaletą okien wykonanych z PCV jest fakt, że praktycznie nie wymagają one szczególnej konserwacji, ani malowania farbą ochronną.

Okna z PCV są bardzo często wybierane przez Klientów, także ze względu na ich wyjątkową wytrzymałość. Natomiast okna drewniane znajdują swoich zwolenników wśród osób, które wolą tradycyjne i naturalne rozwiązania budowlane. Dostępne w naszej ofercie okna trzyszybowe to rozwiązanie bardzo energooszczędne. Produkty te wykazują bardzo niską przenikalność termiczną, a zatem minimalizują straty energii grzewczej, co odczują Państwo w obniżonych rachunkach za ogrzewanie obiektu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk