Okna

Katalogi drzwi

Okna Warszawa

Nasza firma oferuje szeroki wybór okien. W ofercie znajdują się doskonałej jakości okna plastikowe i drewniane. Proponujemy zarówno okna trzyszybowe, jak i okna dachowe i trójdzielne. To, na które z nich padnie Państwa wybór, zależy od Waszego zapotrzebowania oraz wymagań, dotyczących funkcji, jaką spełniać mają zakupione produkty.

Wiodące na rynku marki

Wszystkie sprzedawane przez nas okna i drzwi balkonowe pochodzą od znanych i renomowanych producentów takich jak: AGMAR, DELTA, DRE, DRUTEX, GERDA, INTENSO, PORTA, PTZ, WIKĘD. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz więc gwarancję jakości i pewność, że zakupione produkty będą służyć Ci przez długie lata.

Wytrzymałość i niezawodność

Wszystkie proponowane okna są odporne na niszczący wpływ warunków atmosferycznych, a także na działanie grzybów – wykazują wysoką trwałość i odporność biologiczną. W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na zakup białych okien, dajemy gwarancję, iż zachowają ten kolor przez wiele lat. Okna PCV oraz okna z drewna są doskonale wykonane i zapewniają ochronę przed utratą ciepła, co ma również ekonomiczny aspekt. Dodatkowo niewątpliwą zaletą okien wykonanych z PCV jest fakt, że praktycznie nie wymagają one szczególnej konserwacji, ani malowania farbą ochronną.

Okna drewniane czy plastikowe?

Okna z PCV są bardzo często wybierane przez Klientów, także ze względu na ich wyjątkową wytrzymałość. Natomiast okna drewniane znajdują swoich zwolenników wśród osób, które wolą tradycyjne i naturalne rozwiązania budowlane. Można też pójść na kompromis i wybrać nowoczesne okna PCV z powłoką imitującą wygląd drewna. Dostępne w naszej ofercie okna trzyszybowe to rozwiązanie bardzo energooszczędne. Produkty te wykazują bardzo niską przenikalność termiczną, a zatem minimalizują straty energii grzewczej, co odczują Państwo w obniżonych rachunkach za ogrzewanie obiektu.

Profesjonalne doradztwo

Masz pytania dotyczące okien? Nie wiesz, które będą najlepsze do Twojego mieszkania lub domu? Bez obaw - nasi wykwalifikowani doradcy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą wybrać najlepsze okna zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w naszej siedzibie lub w trakcie umówionych wcześniej spotkań wyjazdowych w dogodnym dla Państwa terminie.

Korzystne ceny

Na tle konkurencji wyróżnia nas przystępna cena - nasze okna i drzwi należą do jednych z najtańszych w Warszawie. Nie dzieje się to jednak kosztem wysokiej jakości - wszystkie nasze stolarki okienne cechuje najwyższa jakość gwarantowana przez ich producentów. Poza tym, w cenę wliczony jest także transport i montaż okien - trudno o lepszą ofertę.

Stale poszerzany asortyment

Dbamy o to, aby stolarka okienna dostępna w naszym sklepie nie zostawała w tyle - na bieżąco wprowadzamy kolejne pozycje, upewniając się, że mogą Państwo dostać u nas okna o najlepszych możliwych parametrach, wykorzystujące najnowsze technologie. Dzięki bliskiej współpracy z producentami zapewniamy dostępność wszystkich najnowszych modeli okien. Pozwala nam to oferować zarówno okna w nowoczesnym stylu, pasującym do modnego obecnie minimalistycznego wystroju, jak i te bardziej odpowiadające wielbicielom klasyki.

Montaż i wymiana okien w Warszawie i okolicach

Wszystkie nasze okna są dostępne w opcji z darmowym montażem na terenie Warszawy - montaż okien prowadzimy w każdej dzielnicy stolicy. Możemy też wyręczyć Cię w demontażu starych ościeżnic. Decydując się na nasze usługi montażowe, możesz liczyć m.in. na bezpłatny pomiar, dowóz produktów na wskazany adres i wniesienie ich do budynku oraz przejrzyste warunki umowy. Z naszej oferty transportu i montażu okien mogą skorzystać również inwestorzy z innych miast w województwie mazowieckim oraz z sąsiednich województw.

Pewny i bezpieczny transport

Wybierając naszą firmę, mogą Państwo być pewni, że zamówione okna dotrą na miejsce w idealnym stanie - dysponujemy własnym, ubezpieczonym transportem. W razie uszkodzenia zakupionych produktów (np. w wyniku zdarzeń drogowych lub podczas montażu), mogą Państwo liczyć na wypłatę z ubezpieczenia do kwoty 500 000 zł.

Serwis drzwi i okien PCV

Usługi naszej firmy obejmują także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny okien i drzwi. Jako autoryzowany partner drzwi DELTA i GERDA, gwarantujemy montaż zapewniający 24-miesięczna gwarancję na zamawiane produkty i usługi. Oferta serwisowa obejmuje m.in. wymianę zamków i klamek oraz lokalizację i usuwanie wszelakich usterek, nawet tych, których nie udało się znaleźć innym firmom działającym w branży.

Doświadczenie i profesjonalizm

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wszystkie zamówienia realizujemy z należytą starannością - montujemy zgodnie z zaleceniami producentów, przez co nie ma ryzyka utraty gwarancji. Jakość i profesjonalizm naszych usług zostały oficjalnie docenione w 2019 roku - nasza firma została laureatem konkursu "Orły Okien i Drzwi". Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pomagając dobrać najlepsze możliwe rozwiązania i dopasowując się do wymagań naszych klientów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk