Drzwi akustyczne

Katalogi drzwi
Wyświetlane 1-20 z 20 wyników

Drzwi akustyczne

Marzeniem każdego z nas po powrocie do domu z pewnością jest odpoczynek w spokoju i ciszy. Nieraz jednak błogi czas na relaks i regenerację sił zakłócany jest przez hałaśliwą okolicę lub dokuczliwych sąsiadów. Istnieje wiele rozwiązań na wytłumienie mieszkania lub domu. Jedną z najlepszych metod jest zainwestowanie w specjalistyczne drzwi akustyczne. Nie tylko zmniejszy to hałas dostający się do mieszkania, ale również zredukuję ilość dźwięków, które wydostają się np. na klatkę schodową.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy drzwi dźwiękoszczelne, które redukują nawet najbardziej uciążliwe hałasy z okolicy lub klatki schodowej. Specjalna izolacja akustyczna drzwi zapewnia skuteczną redukcję szumów i hałasów z zewnątrz. Modele oferowane w naszym sklepie są akustyczne na poziomie od 34 do 47 db. (drzwi bardzo ciche). Do mieszkania jednak najlepiej sprawdzą się drzwi zewnętrzne akustyczne, które dodatkowo są antywłamaniowe. Takie rozwiązanie to idealny balans pomiędzy bezpieczeństwem, komfortem i estetycznym designem.

Do każdych drzwi oferujemy, pobranie wymiarów, transport, demontaż starych drzwi oraz montaż nowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy swoją pracę w najwyższym możliwym standardzie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk