Drzwi akustyczne

Katalogi drzwi
Wyświetlane 1-21 z 21 wyników

Drzwi akustyczne

Marzeniem każdego z nas po powrocie do domu z pewnością jest odpoczynek w spokoju i ciszy. Nieraz jednak błogi czas na relaks i regenerację sił zakłócany jest przez hałaśliwą okolicę lub dokuczliwych sąsiadów. Istnieje wiele rozwiązań na wytłumienie mieszkania lub domu. Jedną z najlepszych metod jest zainwestowanie w specjalistyczne drzwi akustyczne. Nie tylko zmniejszy to hałas dostający się do mieszkania, ale również zredukuję ilość dźwięków, które wydostają się np. na klatkę schodową.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy drzwi dźwiękoszczelne, które redukują nawet najbardziej uciążliwe hałasy z okolicy lub klatki schodowej. Specjalna izolacja akustyczna drzwi zapewnia skuteczną redukcję szumów i hałasów z zewnątrz. Modele oferowane w naszym sklepie są akustyczne na poziomie od 34 do 47 db. (drzwi bardzo ciche). Do mieszkania jednak najlepiej sprawdzą się drzwi zewnętrzne akustyczne, które dodatkowo są antywłamaniowe. Takie rozwiązanie to idealny balans pomiędzy bezpieczeństwem, komfortem i estetycznym designem. Proponujemy drzwi renomowanych producentów np. drzwi Delta i drzwi Gerda

Do każdych drzwi oferujemy, pobranie wymiarów, transport, demontaż starych drzwi oraz montaż nowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy swoją pracę w najwyższym możliwym standardzie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Czy udzielacie gwarancji na drzwi?

Oczywiście, na wszystkie oferowane drzwi akustyczne udzielamy gwarancji, okres gwarancji uzależniony jest od modelu i producenta drzwi. Minimalny okres gwarancji wynosi 24-miesiące.

Jakie drzwi oferujecie?

Oferujemy drzwi do domów, mieszkań i firm, Zapewniamy drzwi renomowanych producentów tj. Delta, Wikęd i Gerda. Do wyboru duży wybór modeli (pełne, z przeszkleniami) dostępne w wielu kolorach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zamów BEZPŁATNY POMIAR
Koszyk